Elitarna Szkoła Językowa w Kielcach

• banerdawid.jpg

Nasz Zespół

Grzegorz

Języka angielskiego uczę już 16 lat. Prawie 14 lat temu, krótko po uzyskaniu trzeciego certyfikatu z języka angielskiego Certificate of Proficiency in English (CPE), zdałem z wyróżnieniem metodyczny certyfikat CELTA w Krakowie, po czym podjąłem pracę w International House - Kieleckim Centrum Egzaminacyjnym British Council oraz autoryzowanym Centrum egzaminacyjnym Cambridge ESOL. Wiele nauczyłem się będąc lektorem i jednocześnie nadzorując egzaminy Cambridge. Były to dla mnie bardzo owocne lata wypełnione ciężką pracą i satysfakcją z postępów moich słuchaczy. Chciałem jednak wznieść nauczanie języka na wyższy poziom, uczyć lepiej, przekazywać więcej, wykorzystywać najnowsze technologie w nauce języka angielskiego... i tak zrodził się pomysł założenia Elitarnej Szkoły Językowej i 6 osobowych grup. Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach, dla wszystkich grup wiekowych. Ponadto, naszymi klientami są ludzie biznesu, kancelarie notarialne i adwokackie oraz duże firmy województwa świętokrzyskiego, dbające o rozwój kariery zawodowej swoich pracowników.

Magdalena

Z Elite Language School związana jestem od jej początku. Cieszę się, że mogłam rozpocząć moją karierę zawodową właśnie tutaj - dzięki pracy lektora śmiało mogę wpisać się w krąg osób, które łączą "przyjemne z pożytecznym". ELS to szkoła na poziomie, w której każdy może realizować swoje pasje. Po prostu lubię tu przychodzić, przekazywać wiedzę i obserwować postępy swoich podopiecznych. Uwielbiam język angielski, Wielką Brytanię i tamtejszą kulturę, dlatego moim celem jest wzbudzenie podobnych odczuć u swoich uczniów. Nie chcę, aby zdobywali wiedzę z przymusu, ale czerpali z nauki jak najwięcej przyjemności. Bardzo się cieszę, że robię to co robię, bo ucząc czuję się tak jakbym przekazywała część siebie innym. A chyba właśnie o to chodzi. Skupiać się nie tylko na sobie, ale dbać także o rozwój innych. Elite Language School w pełni mi to umożliwia. Tak naprawdę wszyscy tutaj - zarówno pracownicy jak i uczniowie - stanowimy grupę przyjaciół. Najlepiej jeśli sam/sama się o tym przekonasz ;)

Aleksandra

Prawdziwy początek mojej kariery zawodowej rozpoczął się właśnie w Elite Language School. Praca tutaj to nie tylko czysta przyjemność ale jednocześnie ogromne wyzwanie. Język angielski to moja niekończąca się pasja, która z każdym dniem pogłębia się coraz bardziej. Kocham uczyć i uwielbiam czas, który spędzam ze swoimi uczniami. Przekazuję Im swoją wiedzę, energię i oddanie. Praca w tak doskonałej atmosferze jest dla mnie motywacją do działania. Nauka nie może kojarzyć się z przymusem lub przykrym obowiązkiem. Zdobywanie wiedzy musi być przyjemnością oraz zachętą do dalszego rozwoju. To właśnie oferuje załoga Elite Language School. Przyjdź do nas, nie zwlekaj. Na pewno nie pożałujesz.

Nick

I'm from South West England, near Stonehenge. I moved to Poland in January 2008 and currently live in Kielce. I began teaching in 2004 and worked for both International House Bristol and Twin Language Centre Salisbury, two of the largest schools in Britain. Having graduated from both Bath University and the University of East Anglia, I worked as a research officer for a public polling company whilst carrying out research for my PhD. My main interests within English language teaching include the study and teaching of phonetics, especially in relation to Polish learners, as well as developing fluency skills in speaking. I strive to make my lessons as innovative as possible by supplementing a set coursebook with authentic materials, role plays and active listening activities. I also believe that language learning needs to be fun and always encourage my students to express themselves in topics that are both engaging and relevant to their lives. My motto is that the skills and personality of a teacher should always bring out the best in a student, regardless of his or her ability. My friendly and charismatic approach to language teaching continually aims towards this achievement, whether by relying on my own life experiences to bring a lesson alive or by using the virtues of patience and the understanding of a students needs to enhance the learning process for all types of learners.

Mateusz

W Elite Language School pracuję od roku 2012, jednak moja przygoda z językiem angielskim zaczęła się dużo wcześniej. Od najmłodszych lat pasjonowała mnie nauka języków obcych, co zaowocowało w postaci ukończonych studiów na kierunku filologia angielska i kilku lat czynnej pracy w zawodzie. Konfucjusz, chiński filozof, powiedział kiedyś: „znajdź pracę, którą będziesz lubił, a nie będziesz musiał przepracować nawet jednego dnia w swoim życiu”. Dokładnie tę zasadę wyznaję - bardzo lubię to, co robię, nauczanie jest dla mnie przyjemnością, dlatego moi słuchacze nigdy nie nudzą się na zajęciach - prowadzę je dynamicznie i ciągle dbam o ich jak najwyższy poziom. Do każdego ucznia mam podejście indywidualne i nie jest dla mnie problemem pomoc nawet po zakończonych zajęciach. Gorąco zapraszam do Elite Language School - kadra na najwyższym poziomie, najnowocześniejszy budynek i wyposażenie w całych Kielcach oraz przemiła atmosfera - na pewno nie pożałujesz!

Free Joomla! templates by AgeThemes